Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

O nas

Firma AGRAW prowadzi działalność usługowo-handlową od 1957 r. Przez ten czas głównym profilem naszej działalności były usługi w zakresie ślusarstwa oraz automatyki bramowej. Ze względu na postęp technologiczny i zapotrzebowanie ze strony klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż, montaż i serwis wideodomofonów i domofonów.

 

Prowadzimy pełny zakres usług związany z doborem odpowiedniego wideodomofonu, sprzedażą, montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, naprawami oraz sprzedażą części i akcesoriów. Oprócz tego prowadzimy sprzedaż automatyki bramowej oraz bram. Wykonujemy naprawy i wymianę uszkodzonych paneli, linek oraz sprężyn bram segmentowych. Realizujemy także usługi ślusarskie związane z bramami wjazdowymi, wymiany szyn jezdnych, wymianę wózków, regulację bram dwuskrzydłowych itp.

 

Na każdym kroku dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Prace są realizowane tak aby klient miał dobrze dobrany i zamontowany wideodomofon, gdyż są to podstawy do tego aby zainstalowane urządzenie służyło Państwu przez wiele lat. Firma AGRAW ma w swojej ofercie wideodomofony wszystkich najlepszych czołowych producentów tj. VIDOS, LEELEN, COMMAX, ABAXO, NICE, COMWEI i wiele innych. Pozwala nam to z bardzo dobrą starannością dokonać doboru odpowiedniego rozwiązania pasującego do Państwa potrzeb. Jesteśmy firmą, której zawsze zależało na zadowoleniu klienta z wykonanych usług, dlatego też nasi pracownicy mają certyfikaty uzyskane podczas wielu szkoleń autoryzacyjnych.